Ο αντιπρόεδρος της κυβέρνησης Γιάννης Δραγασάκης και η βουλευτής της ΝΔ Ντόρα Μπακογιάννη παρακάθονται στο πρωτοχρονιάτικο δείπνο του Ελληνογερμανικού Εμπορικού και Βιομηχανικού Επιμελητηρίου σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας. Στο ίδιο τραπέζι ο πρέσβης της Γερμανίας Πέτερ Σόοφ, ο Πρόεδρος του ελληνογερμανικού επιμελητηρίου Μιχ. Μαϊλλης του γνωστού Ομίλου και ο πρώην διοικητής της ΤτΕ Νίκος Γκαργκάνας
ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
Όταν το ελληνογερμανικό επιχειρείν ενώνει…
Στο φόντο το logo ενός εκ των χορηγών – και μέλος του επιμελητηρίου – η πολυεθνική Siemens...
![](https://www.newmoney.gr/wp-content/uploads/2017/01/k2_items_src_8f3ecefda36c3dd29c2715c23d576920-550x368.jpg)