Ο Παύλος Γιαννακόπουλος εκπροσωπούσε μια γενιά επιχειρηματιών που σιγά σιγά χάνεται από τη χώρα. Δουλευταράς, εφευρετικός, πεισματάρης, με πίστη στους Έλληνες – στα μυαλά τους και στα χέρια τους. Τα συλλυπητήρια μου στη μεγάλη οικογένειά του – προσωπική, επιχειρηματική, αθλητική, αναφέρει ο επικεφαλής του ποταμιού Σταύρος Θεοδωράκης με ανάρτησή του στο twitter.
ΕΛΛΑΔΑ
Μέσα από το twitter είπε «αντίο Γιαννακόπουλε» ο Σταύρος Θεοδωράκης
Ο Παύλος Γιαννακόπουλος εκπροσωπούσε μια γενιά επιχειρηματιών που σιγά σιγά χάνεται από τη χώρα, σημειώνει ο επικεφαλής του Ποταμιού
![](https://www.newmoney.gr/wp-content/uploads/2018/06/k2_items_src_94bcfe62339bbd5c81ded9a9d4330082-550x310.jpg)