Σύμφωνα με την απόφαση του Διοικητικού Συμβουλίου, που αναφέρεται στο Πρακτικό της 03/06/2019 της Εταιρείας μας, η οποία τίθενται υπό την έγκριση της επόμενης Γενικής Συνέλευσης των Μετόχων, εξέλεξε τον κύριο Καλούδη Μάρκο του Κωνσταντίνου ως Ανεξάρτητο μη εκτελεστικό μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου.
ΑΓΟΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΕΛΕΧΗ
Ο κ. Μάρκος Καλούδης στο ΔΣ της Μουζάκης
Η πρόταση του ΔΣ της Μουζάκης θα τεθεί υπό την έγκριση της επόμενης Γενικής Συνέλευσης των μετόχων
![](https://www.newmoney.gr/wp-content/uploads/2019/06/k2_items_src_a20adba124f2dbcda8ab2cb0a80acdbe-550x344.jpg)