Λαμπερό Fashion Gala Show στο πλαίσιο της 48ης Διεθνούς Έκθεσης Γούνας Καστοριάς (pics)
Πλήθος κόσμου, λάτρεις της μόδας και εμπορικοί επισκέπτες έδωσαν το παρών - Δώδεκα από τις σημαντικότερες επιχειρήσεις του κλάδου της γούνας παρουσίασαν τις δημιουργίες τους
NEWSROOM
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε το Fashion Gala Show την Πέμπτη 27 Απριλίου 2023 που διοργάνωσε ο Σύνδεσμος Γουνοποιών Καστοριάς «Ο Προφήτης Ηλίας» στο πλαίσιο της 48ης Διεθνούς Έκθεσης Γούνας Καστοριάς.
Πλήθος κόσμου, λάτρεις της μόδας και εμπορικοί επισκέπτες έδωσαν το παρόν στο σύγχρονο εκθεσιακό κέντρο. Η βραδιά ξεκίνησε με ένα Welcome Party στον χώρο του show. Η μαγευτική επίδειξη μόδας πραγματοποιήθηκε σε έναν ειδικά διαμορφωμένο χώρο εντός του Κέντρου Γούνας Δυτικής Μακεδονίας.
Κατά τη διάρκεια της επίδειξης, δώδεκα από τις σημαντικότερες επιχειρήσεις του κλάδου της γούνας παρουσίασαν τις κορυφαίες δημιουργίες τους, γοητεύοντας τους παρευρισκόμενους.
Συμμετείχαν οι ακόλουθες επιχειρήσεις:
ACTIVE SABLE HOUSE, ALPHA FURS & FASHION, CASIANI, EFD PAPADOPOULOS, ESTEL, FINEZZA, MANAKAS FRANKFURT, MANZARI, THE CHINCHILLA HOUSE – KOSMAS SIAMOS, PT QUALITY FURS, SOULIS FURS, TSOUKAS BROS.
Την παρουσίαση του Fashion Gala Show ανέλαβε ένας από τους καλύτερους P.R. Μanager, ο κ. Γιώργος Ντάβλας, ενώ τη διοργάνωση ανέλαβε η εταιρία Art-Box.
Χαιρετισμό απηύθυνε ο Πρόεδρος του Συνδέσμου Γουνοποιών Καστοριάς «Ο Προφήτης Ηλίας» και Υποψήφιος Δήμαρχος Καστοριάς κ. Άκης Τσούκας.
Δείτε φωτογραφίες από την εκδήλωση:
ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΥΜΙΟΣ (ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ FASHION GALA), ΤΣΟΥΚΑΣ ΑΚΗΣ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΓΟΥΝΟΠΟΙΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ), ΧΑΙΔΕΜΕΝΟΥ ΣΟΦΗ (ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΙΔΡΥΣΗΣ ΜΟΥΣΕΙΟΥ ΤΕΧΝΗΣ ΤΗΣ ΓΟΥΝΑΣ), ΝΤΑΒΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (PR MANAGERΤΣΟΥΚΑΣ ΑΚΗΣ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΓΟΥΝΟΠΟΙΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ), ΝΤΑΒΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (PR MANAGER)O ΝΤΑΒΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (PR MANAGER) ΜΑΖΙ ΜΕ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΕΣ ΚΑΙ ΧΟΡΗΓΟΥΣ ΤΟΥ FASHION GALAΤΣΟΥΚΑΣ ΑΚΗΣ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΓΟΥΝΟΠΟΙΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ), ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΕΤΤΥ (ΕΝΤΕΤΑΛΜΕΝΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ENTERPRISE GREECE), ΝΤΑΒΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (PR MANAGER)ΔΕΔΗ ΜΑΡΙΑ, ΣΠΥΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΤΣΟΥΚΑΣ ΑΚΗΣ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΓΟΥΝΟΠΟΙΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ), ΤΣΟΥΚΑ ΕΦΗ, ΓΚΕΤΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑTSOUKAS BROSALPHA FURS & FASHIONCASIANIWelcome Party – Λαμπερό Fashion Gala Show στο πλαίσιο της 48ης Διεθνούς Έκθεσης Γούνας ΚαστοριάςEFD PAPADOPOULOSESTELFINEZZAMANAKAS FRANKFURTMANZARIACTIVE SABLE HOUSEΤΣΟΥΚΑΣ ΑΚΗΣ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΓΟΥΝΟΠΟΙΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ), ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΕΤΤΥ (ΕΝΤΕΤΑΛΜΕΝΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ENTERPRISE GREECE)ΝΤΑΒΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (PR MANAGER)ΤΣΟΥΚΑΣ ΑΚΗΣ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΓΟΥΝΟΠΟΙΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ), ΝΤΑΒΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (PR MANAGER)Welcome Party – Λαμπερό Fashion Gala Show στο πλαίσιο της 48 ης Διεθνούς Έκθεσης Γούνας ΚαστοριάςWelcome Party – Λαμπερό Fashion Gala Show στο πλαίσιο της 48 ης Διεθνούς Έκθεσης Γούνας Καστοριάς